Premyer Liqa

14 avqust 2022

5 - 2
Ətraflı

TURNİR CƏDVƏLİ

Premyer Liqa
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 2 2 0 0 6 1 6
2 Neftçi 2 2 0 0 6 2 6
3 Qarabağ 2 2 0 0 5 1 6
4 Qəbələ 2 2 0 0 5 1 6
5 Zirə 2 1 0 1 3 4 3
6 Turan Tovuz 2 1 0 1 1 2 3
7 Səbail 2 0 0 2 1 4 0
8 Şamaxı 2 0 0 2 1 4 0
9 Kəpəz 2 0 0 2 3 7 0
10 Sumqayıt 2 0 0 2 0 5 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
04.08 21:00
Neftçi
2 - 1
Rapid
III təsnifat mərhələsi Konfrans Liqası
07.08 17:00
Şamaxı
0 - 1
Neftçi
I tur Premyer Liqa
11.08 22:30
Rapid
2 - 0
Neftçi
III təsnifat mərhələsi Konfrans Liqası
14.08 20:30
Neftçi
5 - 2
Kəpəz
II tur Premyer Liqa
20.08 20:30
Sabah
: - :
Neftçi
III tur Premyer Liqa
26.08 20:30
Neftçi
: - :
Zirə
IV tur Premyer Liqa
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Qaradağ Lökbatan 24 17 4 3 48 14 55
2 Şamaxı-2 24 13 5 6 46 23 44
3 Qarabağ-2 24 11 9 4 39 22 42
4 Sabah-2 24 10 9 5 37 29 39
5 Neftçi-2 24 11 5 8 43 36 38
6 MOİK 24 10 6 8 34 34 36
7 Kəpəz 24 9 9 6 35 31 36
8 Zaqatala 24 10 3 11 35 34 33
9 Qəbələ-2 24 10 3 11 36 37 33
10 Turan Tovuz 24 10 3 11 37 39 33
11 Sumqayıt-2 24 6 2 16 19 40 20
12 Səbail-2 24 4 3 17 24 56 15
13 Zirə-2 24 3 3 18 16 54 12
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
27.04 16:00
Səbail-2
0 - 0
Neftçi-2
XXIII tur I Divizion
01.05 16:00
Neftçi-2
1 - 0
Zirə-2
XXIV tur I Divizion
11.05 16:00
MOİK
1 - 1
Neftçi-2
XXV tur I Divizion
17.05 15:30
Neftçi-2
2 - 3
Zaqatala
XXVI tur I Divizion
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Qəbələ 24 19 2 3 72 13 59
2 Neftçi 24 19 2 3 75 26 59
3 Sabah 24 12 7 5 48 29 43
4 Qarabağ 24 12 3 9 42 39 39
5 Şamaxı 24 10 5 9 35 26 35
6 Sumqayıt 24 9 5 10 43 39 32
7 Zirə 24 5 4 15 25 54 19
8 Səbail 24 3 6 15 27 64 15
9 Neftçi İK İB 24 1 2 21 7 84 5
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
14.04 14:00
Səbail
0 - 5
Neftçi
XXIII tur Gənclər Liqası
21.04 15:00
Neftçi
4 - 1
Qarabağ
XXIV tur Gənclər Liqası
28.04 12:00
Zirə
3 - 4
Neftçi
XXV tur Gənclər Liqası
14.05 14:00
Neftçi
1 - 0
Qəbələ
XXVII tur Gənclər Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Qəbələ İK 24 19 4 1 93 16 61
2 Səbail 24 19 3 2 85 21 60
3 Şamaxı 24 15 1 8 61 34 46
4 Neftçi 24 13 3 8 67 36 42
5 Qarabağ 24 13 3 8 47 32 42
6 Sabah 24 12 4 8 68 26 40
7 Sumqayıt 24 11 5 8 51 30 38
8 Turan Tovuz 24 10 4 10 37 45 34
9 Kəpəz 24 8 6 10 45 55 30
10 Neftçi İK İB 24 6 6 12 31 63 24
11 Zirə 24 7 2 15 49 71 23
12 Zaqatala 24 2 0 22 11 113 6
13 İsgəndər Cavadov BFA 24 0 1 23 13 116 1
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
10.04 15:00
Neftçi
5 - 1
Zaqatala
XXIII tur U-17 Liqası
17.04 14:30
Qəbələ İK
2 - 1
Neftçi
XXIV tur U-17 Liqası
24.04 15:00
Neftçi
2 - 1
Qarabağ
XXV tur U-17 Liqası
08.05 12:00
Sabah
4 - 1
Neftçi
XXVI tur U-17 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 24 18 4 2 80 17 58
2 Neftçi 24 17 3 4 80 25 54
3 Qarabağ 24 14 5 5 60 28 47
4 Neftçi İK İB 24 14 4 6 72 36 46
5 Qəbələ İK 24 14 3 7 64 28 45
6 ROFM 24 11 3 10 86 57 36
7 Sumqayıt 24 10 4 10 56 31 34
8 Səbail 24 8 9 7 51 28 33
9 Turan Tovuz 24 7 4 13 38 44 25
10 Zirə 24 6 6 12 38 37 24
11 Azəri TİM 24 7 2 15 42 64 23
12 Şamaxı 24 5 3 16 32 74 18
13 İsgəndər Cavadov BFA 24 0 0 24 12 242 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
08.04 15:00
Neftçi
2 - 0
Turan Tovuz
XXIII tur U-16 Liqası
15.04 14:00
Sumqayıt
1 - 1
Neftçi
XXIV tur U-16 Liqası
22.04 15:00
Neftçi
3 - 0
Səbail
XXV tur U-16 Liqası
29.04 13:00
Sabah
4 - 1
Neftçi
XXVI tur U-16 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 7 5 1 1 17 9 16
2 Sumqayıt 7 4 2 1 12 7 14
3 Qəbələ 7 4 2 1 14 9 14
4 Neftçi 7 3 3 1 19 10 12
5 Qarabağ 7 3 1 3 14 17 10
6 Səbail 7 1 4 2 8 11 7
7 Şamaxı 7 1 0 6 4 16 3
8 EFA 7 0 1 6 7 16 1
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
16.04 17:00
Sabah
2 - 0
Neftçi
IV tur U-15 Liqası
23.04 15:00
Neftçi
3 - 3
Qəbələ
V tur U-15 Liqası
30.04 15:30
Neftçi
2 - 1
EFA
VI tur U-15 Liqası
07.05 15:00
Səbail
2 - 2
Neftçi
VII tur U-15 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Şamaxı 19 16 2 1 87 8 50
2 Zirə 19 15 1 3 79 12 46
3 Sabah 19 12 3 4 81 17 39
4 Qarabağ 19 13 0 6 67 29 39
5 Neftçi 19 10 4 5 64 21 34
6 Sumqayıt 19 8 4 7 59 21 28
7 Vətən RİOEUGFM 19 6 6 7 32 27 24
8 Səbail 19 3 4 12 20 51 13
9 Neftçi İK İB 12 3 2 7 14 56 11
10 European FA 12 2 2 8 19 55 8
11 Atletico Baku FC 12 2 1 9 17 30 7
12 White City (Bakı) 12 1 1 10 9 77 4
13 Xəzri İK 12 0 0 12 4 148 0
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
15.05 12:00
Neftçi
13 - 0
Araz Naxçıvan
1/8 final, ilk oyun U-14 Liqası
18.05 14:30
Araz Naxçıvan
2 - 11
Neftçi
1/8 final, cavab oyunu U-14 Liqası
29.05 17:00
Zirə
3 - 3
Neftçi
1/4 final, ilk oyun U-14 Liqası
01.06 15:30
Neftçi
0 - 3
Zirə
1/4 final, cavab oyunu U-14 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah 20 14 5 1 52 14 47
2 Neftçi 20 15 0 5 55 13 45
3 Sumqayıt 20 12 2 6 37 18 38
4 Şamaxı 20 11 3 6 29 20 36
5 Səbail 20 11 1 8 37 25 34
6 Qarabağ 20 9 7 4 26 11 34
7 Vətən RİOEUGFM 20 10 3 7 28 21 33
8 Leon FK 20 7 4 9 23 34 25
9 Zirə 13 5 1 7 19 24 16
10 Amasiya FK (Bakı) 13 2 4 7 4 15 10
11 Stars United FK 12 1 2 9 8 32 5
12 European FA 12 1 1 10 3 31 4
13 Neftçi İK İB 12 0 3 9 8 27 3
14 Baku Sportinq 12 0 2 10 2 46 2
Tarix Saat Son/Növbəti oyunlar Tur Turnir
31.05 15:00
UGİŞM-1 (Sumqayıt)
1 - 4
Neftçi
1/4 final, cavab oyunu U-13 Liqası
04.06 12:00
Neftçi
8 - 0
Kəpəz
1/2 final, ilk oyun U-13 Liqası
11.06 12:00
Kəpəz
1 - 6
Neftçi
1/2 final, cavab oyunu U-13 Liqası
17.06 17:30
Sumqayıt
1 - 0
Neftçi
Final U-13 Liqası
# Komanda O Q H M VQ BQ XAL
1 Sabah